17
wrz

Co zrobić, aby nigdy nie tracić u bukmacherów?

Mam kilkuletnie doświadczenie w temacie bukmacherki – jednakże przykre fakty są takie, iż straciłem spore pieniądze. Dopiero od kilku miesięcy wreszcie nie sponsoruję buków.
A co takiego się stało? Cóż, w zasadzie wychodzę z założenia, iż niegdyś zbytnio skupiałem się na tym by obstawiać sporą ilość spotkań. To naturalnie ma wiele sensu, lecz fakty są takie, że bukmacherzy codziennie zarabiają bardzo duże pieniądze właśnie na takich ludziach, którzy tak grają. A więc trzeba trochę zmienić własną strategię gry – o wiele lepszym rozwiązaniem jest to, aby stawiać kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, w sumie w większości przypadków kwestia jest taka, iż generalnie obstawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Uważam, że to bardzo korzystne, iż mam możliwość poznać typy dnia: czyli są w naszym kraju profesjonalni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się własnymi typami. Uwielbiam, gdy inni ludzie tak właśnie robią, ponieważ jeśli się znają, to tak naprawdę są wielce pomocni. Chciałbym także trochę napisać o psychice – czyli tak naprawdę czymś niezmiernie wskazanym jest to by nie sądzić, iż w porządku jest to, aby nieustannie grywać. Należy zrobić sobie przerwy – to wskazane dla zdrowia psychicznego.
źródło:
- www.dwdglaz.com.pl
- http://nautic.com.pl
- askme.com.pl
- seacsub.com.pl

Comments are closed.